Buscador de
empresas
Agenda Diària 28/03/2017 Agenda Setmanal
Esdeveniment/Indicador País Periode Anterior Previst Actual
PMI Servicios EEUUMarzo
Confianza del consumidor final EEUUMarzo
IBEX 35
GLOBAL-100
MID-50
INDEXCAT


IBEX 35® M. Continu
NomÜltim% Dif.
ABERTIS14,9050-0,10
ACCIONA73,8000-0,09
ACERINOX12,8650-2,69
ACS30,5500-0,81
AENA142,80000,25
AMADEUS46,5450-0,34
ARCELORMIT.7,6040-4,66
BA.POPULAR0,8960-1,10
BA.SABADELL1,70100,18
BA.SANTANDER5,6650-0,87
BANKIA1,07900,19
BANKINTER7,73300,06
BBVA7,19100,03
CAIXABANK3,9100-0,26
CELLNEX15,25000,33
DIA5,22801,00
ENAGAS24,13000,71
ENDESA21,29000,69
FERROVIAL18,77500,00
GAMESA22,04500,57
GAS NATURAL19,94500,61
GRIFOLS CL.A22,42001,22
IAG6,1830-2,80
IBERDROLA6,57201,34
INDITEX32,55500,63
INDRA A11,9450-1,20
MAPFRE3,1180-0,22
MEDIASET11,88000,13
MELIA HOTELS12,78502,12
MERLIN10,4250-0,43
R.E.C.17,67500,63
REPSOL14,2950-0,52
TEC.REUNIDAS36,1700-1,51
TELEFONICA10,45000,05
VISCOFAN49,27000,76
Preus a tancament de 27/03/2017
MÉS
ACTIUS
PUGEN
MÉS
BAIXEN
MÉS
Nom Efectiu *
BA.SANTANDER415.547,77
BBVA328.329,43
ARCELORMIT.128.141,64
TELEFONICA125.360,04
EBRO FOODS90.342,13
* miles de euros
Preus a tancament de 27/03/2017
Síguenos en:
Copyright © Bolsas y Mercados Españoles 2017